esenyurt escort Baldız aileye katıldı | Seks Hikayesi
Baldız aileye katıldı

Üniversite yıllarındandan itibaren seks hayatımdan eksik olmadı. Eşimde üniversite yıllarından sevgilim olan cansuydu. Cansu her erkeğin arzulayacağı kadar seksiydi. Ben memleketimde mimar olarak işe başladım Cansu da bir yıl sonra öğretmen olarak atandı geldi. Birlikte yaşamaya başladık. Evlilik kararı aldık bir yıl sonra da. Dubleks ev aldık Cansunun hayaliydi büyük bir eve sahip olmak. Üst katta üç oda büyük banyo vardı. Banyonun bir köşesi hamam gibiydi wc vardı. Alt katta bir oda kocaman mutfak ile kocaman salon banyo wc vardı. Hayalimize kavuşmuştuk. Evlilik tarihi aldık tanışma yıl dönümüz olan 20 Mayıs ama maalesef pandemiye denk geldi mecburen sade nikâh kıydık düğünü yapamadık. Söz vermiştik aile arasında da olsa güzel düğün yapacaktık sonra. Pandemi bitiminde 20 temmuz da düğün yapacaktık. Aile arasında olacaktı. Sonrasında 1 aylık balayı için gidecektik. Eşim baldızım Candan da sonra bize katılacak kız da pandemi de ÖSYM stresi falan yaşadı stres atmış olur deyince kızım seninle yazlıkta doya doya çırılçıplak seks yapmak dinlenmek istiyorum dedim. Aşkım yaparız kız bir hafta on gün kalacak sadece dedi. Peki ama onun yanında öperim okşarım kardeşime ayıp oluyor falan deme dedim demem sonuçta evliyiz balayı dedi. Sonra arkama geçti omuzlarıma masaj yapmaya başladı biliyor musun Candan çok güzel masaj yapıyor aslında tam istediğin gibi de olur masaj yaptırır rahatlarsın da deyince kızım başta desene bunu tabi ki de gelebilir dediğim de gülüştük.

Kına için Cansunun memleketine gittik hoş beşten sonra uyumaya doğru herkes odasına çekildi ben Cansu Candan kaldık. Cansu Candan enişten hala yok mok diyor güzel masaj yap ikna et deyince o zaman siz odanıza geçin ben geliyorum dedi. Geçtik eşim soydu beni baksir kalacak şekilde uzandım Candan elinden jellerle geldi masaj jeliymiş. Masaj yapmaya başladı enişte daha diyordum üniversiteyi sizin yanınızda okurum bir tatili çok görüyorsun dedi söz masajını beğenirsem burs bile veririm sana dedim anlaştık dedi. Çok güzel masaj yaptı o an hemen uyudum sabah hafif uyandım eşime de söyledim. Kına gecesi bitince ben Cansu Candan önden memleketime döndük. Güzel akşam yemeği yedikten sonra balkonda önce kahve keyfi yaptık. Eşim bana dönerek Candan kaç gün tatilde yanımızda olsun diye soru sordu masajı yapacaksa bir ayda kalabilir dediğim de candan enişte siz iki hafta balayı yaşayın sonra eşlik ederim dedi. Yol yorgunuyuz bana ufak masaj yapta uyuyalım dediğim de olur uykum geliyor dedi birlikte yukarı çıktık soyundum candan geldi masaj yaptı uyuduk. Sabah eşimde yoktu aşağı indim kahvaltı hazırlıyorlardı önce eşime sarıldım arkadan günaydın aşkım dedim sonra candana sarıldım günaydın ve teşekkür ederim masaj için dedim.

Önemli değil enişte dedi. İkisi de güzellik ve seksilikte yarışıyordu resmen candan taze genç kızdı. Kahvaltı yaparken candan üniversiteyi kazanırsan üst katta köşedeki oda senin olsun ortadaki odayı üçümüz için de çalışma odası olur dedim o odayı bende beğendim ufak ama çok güzel dedi iyi o zaman sonuçlardan sonra eksikleri tamamlarız dediğim de geldi sarıldı yanağımı öptü canım enişte dedi. Yalnız üç günde bir masaj isterim dedim. Yeterki üniversite burayı kazanayım dedi. O gün düğün için ufak tefek eksiklikleri tamamlak ertesi günü düğünü bağ evinde ailesi arasında yakın arkadaşlarla yaptık eğlendik. Benle Cansu balayına geçtik. Yazlığın etrafı duvarlarla kapalıydı bilerek seçtim cansuyla çırılçıplak yüzmek seks yapmak içindi. Kahvaltıdan sonra soyunduk havuza girdik hem yüzüyor hem sevişiyorduk sonra kenara geldik ağzına verdim müthiş yalıyordu taşaklarımı dahil yaladı beni nasıl mutlu edeceğini iyi biliyordu taşaklarımı yalarken yüzüne boşaldım evde de yaptığımız için ikimize de büyük zevk veriyordu. Sonra amına geçtim yalamaya dil darbeleri vurmaya başladım oda titriyordu inliyordu kıvranıyordu sonunda oda boşaldı amına geçirdim bağırta bağırta siktim. İkimizde yorulduk sarıldık dinlendik. İki haftamız böyle geçti sonra candan geldi.

Candanla ilkkez denizde yüzmeye gittik çünkü villadan çıkamıyorduk sınırsız seks için. Villaya geldiğimiz de Candan güzel yaptım benle cansuya uyuduk sonra ilk hafta alışma süreci geçince candan deniz kenarında üstsüz güneşlenmek istediğini söyledi. Etrafta baktım birkaç kadın daha vardı üstsüz güneşlenen olur sonuçta herkes güneşleniyor dedim sırt üstü uzandı göğüslerini güneşe verdi candan ablasından izin istedi oda yaptı aynısını bir süre sonra yüz üstü uzandılar. Bende ikisini izledim sonra toparlandık yemek yedik villaya geçtik gece olmuştu. Candan üstsüz yüzmeye başladı bende yüzüyordum arada öpüşüyorduk sonra Cansu da havuza girdi yüzdü. Cansunun yanında seviştik sonra yukarı çıktık. Jeli sürdü amına yerleştirdi oda azmıştı hemen sikilmek istiyordu dibine vura vura bağırta bağırta siktim ona sarılarak var gücümle boşaldım. Uyuduk Sabah kahvaltıdan sonra havuzda yüzmeye başladık. Cansu yine üstsüzdü candana istersen sende üstsüz yüzebilirsin deniz kenarında üstsüzdük sonuçta deyince candan bana baktı çekinerek üstünü indirdi oda istiyordu belli şakalaşıyorduk candanla temasım o zaman oldu. Heyecanlıydı belliydi. Bira içip güneşlendik cansuya göz işareti yaptım yukarı çağırdım direk dudaklarına yapıştım sevişmeye başladık bikini altını indirdim tek seferde geçirdim kucağıma aldım zıplata zıplata sikmeye başladım yoruluna kadar siktim sonra aşağı indirdim ağzına verdim yaladı yuttu hepsini saçlarını okşuyordum aferin yavrum benim diyordum. Mini şort giydi aşağı indik. O gün villadan çıkmadık gecede kendi aramızda dans ettik eğlendik.

Tatil dönüşü Candan memleket Konya’ya döndü bizde evimize Aydına döndük kısa süre sonra Candanin sınav sonuçları açıklandı hepimiz sevinmiştik. Candana gelince önce odasını ona göre düzenledik. Kutlama yemeği yiyelim aramızda dedik. Cansu hediye alalım deyince o zaman sen tablet al bende telefon alırım dedim. Aynı markanın telefon tabletini aldık. Yemekten sonra verdik çok sevindi. İkimize de sarıldı. Önce ikisi dansa başladı sonra benlede dans etti candan. Uyuyacağımız zaman Cansu Candan in eksiği çok duş havlusu, pijama takımları, elbiseleri sonuçta artık üniversite öğrencisi benim yaşadığım zorluğu yaşamasın deyince o zaman haftasonu çeyiz alışverişi gibi üniversite hazırlık alışverişi yaparız dedim harikasın aşkım dedi öpmeye başladı sevişiyorduk çırılçıplak soyunduk vücudunu sürerek hem enerjimizi yükseltiyordu hemde erekte yapıyordu sonra oturdu üstüne zıplamaya başladı. Oynayan göğüslerini okşuyordum öpüyordum sonunda içine patladım sarıldı uyuduk haftasonu dışarıda güzel kahvaltı yaptık. Sonra alışverişe geçtik pijama takımları gecelik sabahlık alırken bile fikrimi sordu eşim. Arada kendimize de aldık elbise de aldık birkaç tane. Eşim eve geldiğimizde artık güzel masajı hak ettik galiba deyince candan telefon tabletten sonra bunları alınca 4 yıl boyunca masaj yapsam ödeyemem hakkınızı dedi Cansu ile odamıza çıktık soyunduk şort giydik. Cansu önce sırt kısmıma yaptı sonra göğüs kafesime de aynısını ablasına yaptı izlerken müthiş tahrik oldum ablasının göğüslerini arada yoğuruyordu candan gidince direk Cansunun üstüne atladım yarrağım aminda git gel yaparak iyice erekte oldu döve döve sikiyor gibiydim. Boşaldım üstüne yığıldım candan ikimize de yan yana masaj yaparak ikimizi de azdırdı deyince evet göğüslerine dokunduğunda fena tahrik oldum dedim. Bende göğüs kafesine yaptığın da fena oldum dedi. O zaman iyiki Candan geldi seks hayatımız canlandı dedim öyle olacak gibi dedi seviştik uyuduk. Pazar günü evde dinledik ama candan i kesiyordu arada üstsüz güneşlendikten sonra dikkatimi çekmişti. Eşim candana güzel masaj yapıyorsun ya güzel kesede atar mısın dediğinde atarım da nasıl olacak dedi. Banyonun büyük kısmı hamam gibi orada benle kocama kese atarsın dedi olur dedi. Eşimle ben şort giydik gittik oda askılı pijama takımı giyip geldi.

Önce birbirimizi yıkadık şarkı türkü söyledik Candan önden masaj yaparken fena azdım yarrağım erekte oldu saklayamadim durulandık odaya geçince Cansu diz çöktü şu yaramaz çocuğu susturayim dedi ağzına aldı yaladı boşalttı yuttu. Cansu da farkındaydı candana azdığımın. Uyuyacağımızın zaman her zaman sekse hazırım Candan var diye çekinme göz kaş işareti yeter deyince biliyorum aşkım dedim madem Cansu herşeyin farkında tepki de vermiyor biraz ileri gideyim bakalım ne olacak diye düşündüm. Candana ilgimi belli ediyordum. Candan masaj kese derken aramızda mesafeyi kaldırıyordu. Öğretmen günü yaklaşıyordum eşime sürpriz yapmak istiyordum Candandan yardım istedim. Kolye elbise alacaktım. Candanla önce kolye baktık boynunda deniyor dokuyor yorum yapıyordum elim sürekli boyun ile göğüs çatalı arasında gidip geldi. Candana da ufak kolye aldım sonra elbise için çıktığımız da o deniyordu. Eşim özel günlerde cesur giyinmeyi severdi o yüzden Candana dekolteli denetiyordum aynadan bakarken arkasına geçip sarılıyordum bir ara çok dekolteli elbise denedi yanağından makas aldım ablan görmesin kıskançlık krizine girer çok yakıştı sana dedim teşekkür ederim eniştem dedi. Elimi omuz askısına götürdüm yana kaydırdım iyice dekoltesi belli oldu elimi beline attım ablanla dans ederken harika olacak dedim dans eder gibi yaptık.

Giyindi yolda giderken ablana sakın belli etme sürpriz bozulmasın dedim. Valla enişte imrendim yalan yok bana da böyle özenerek hediye alacak biri olur mu diye deyince yanağından makas aldım olur neden olmasın olmadı bir gün de senin için çıkarız dedim çok isterim enişte dedi ama ablan duymasın ikimiz tek gideriz yoksa ilgilenemem özen gösteremem dedim olur aramızda dedi öğretmen günü kutladık güzel gece geçirdik. Cumartesi eşim arkadaşlarıyla buluşacaktı. Bende gizlice candana bizde ikimiz çıkar hediye bakarız dedim. Sevindi mutlu oldu. Cumartesi kahvaltıdan sonra eşim çıkınca bizde çıktık. Baldız istediğin kadar elbise dene özgürsün bugün senin günün dedim çok teşekkür ederim enişte çok iyi bir eniştesin deyince ordada ikide bir enişte deme iki arkadaş olarak gidiyoruz dedim tamam Aykut arkadaşım dedi güldü ilk mağazaya girdik beraber seçiyorduk her türden bakıyorduk sıra kabinde denemeye geldi her elbise de iltifat ediyordum dokunuyordum. Bir elbise denedi dibim düştü. Baldız kâinat güzeli misin harika yakıştı dedim evet çok güzel ama giyilmez ki her yerde elimi beline attım aynadan beraber baktık yılbaşında giyebilirsin aslında dedim olabilir dedi. O elbiseyi aldık ama mağaza mağaza gezmeye devam ettik. Birkaç elbise daha aldık yemek yedik eve geçtik. Yolda eşimi aradım ne zaman gelirsin dedim. 1 saate evde olurum dedi. Eve geçtik candan enişte keyif kahvesi yapayım mı dedi yap içelim dedim yaptı balkon da oturduk içiyoruz enişte bugün çok mutlu oldum güzel vakit geçirdim deyince bende böyle güzel kızla vakit geçirdiğim için mutluyum dedim. Kahveler bitince Candan kıyafetleri bir daha denesene evde bakalım olmadı değiştiriz dedim. Olur enişte dedi gitti önce diğerlerini denedi sonra ilk aldığımızı elinden tuttum çevirdim çok güzel yakıştı sana yılbaşında umarım ablan seni kıskanmaz dedim oda gülerek bilemiyorum kıskanabilir dedi.

Diz çöktüm elbisenizle ilk dansı bana lütfeder misiniz dedim tabi ki de deyince kalktım dansa başladık. Elim kalçasında hafif geziyordu. Saçını öptüm seninle sevgili olacak erkek çok şanslı dedim teşekkür ederim enişte umarım kendime göre birini bulurum dedi. Bulursun merak etme çok güzelsin dedim öyle de kafamız da uymalı deyince haklısın dedim çevirdim arkadan sarıldım çok güzel dans ediyorsun dedim bir süre öyle dans ettik. Çevirdim yanağında öptüm normal dansa davet ettik. Duvar saatine baktım ablan gelmek üzere yakalanmayalim dedim. Evet iki sevgili gibi olduk dedi senin gibi sevgiliye kim hayır diyebilir dedim yanağından öptüm o gitti bende çalışma odasına geçtim elimdeki projeye göz attım. Eşim geldiğinde normal davrandık arada Candan i yokluyordum. Oda uzak durmuyordu. Yılbaşı yaklaşmıştı alışverişe çıktık her birlikte ikisi yine kıyafet deniyordu bende yorum yapıyordum arada elliyordum ikisine de. Eve geçtik eşimi odaya çağırdım yorgunum falan dedi zoraki geldi. Direk duvara yasladım sevişmeye başladık yarrağım erekte olunca eteği ile iç çamaşırını indirdim yarrağımı geçirdim duvara vura vura siktim içine patladım. İstediğin oldu mu deyince kızım kıyafetlerle beni siz yoldan çıkarsınız dedim üstümüzü değiştirdik aşağı indik yemek yedik yılbaşı için önce dışarı da bir mekân da yer ayırdık duruma göre evde devam edecektik. Mekâna gittik L şeklinde koltuğu vardı ona oturduk birini sağıma birini soluma aldım kızlar bu gece eğlencenin dibine vuruyoruz çılgınlar gibi eğlenelim dedim ikisi de bizde eğlenmeye geldik zaten dediler. Elimi bacaklarına attım biri eşim dedim dudağından öptüm diğeri baldızım arkadaşim dedim yanağından öptüm ikisi de yanağımdan öptüler önce yemek yedik sonra müziklere eşlik ettik arada kalkıp masanın önünde dans ediyorduk oynuyorduk gece 2ye kadar mekanda takıldık sonra eve geçtik kızlar benim uykum yok devam edelim mi dedim. Olur dediler eşimle gittik pijama takımlarıni giydik.

Candana önceden aldığım yılbaşında giyersin dediğim kırmızı geceliği giymişti bira açtık içiyor müzik dinliyorduk önce Cansu ile sonra candanla dans ettik. Arkadan sarılıp dans ediyordum ikisiyle de. Yorulana kadar dans ettik yatağa kendimizi zor attık uyuduk öğleden sonra ancak uyanabildik. Cansuyu öperek uyandırdım. Çay suyu koyuyorum sende gel dedim aşağı indiğimde candan kahvaltı hazırlıyordu bile arkadan sarıldım boynunu öptüm günaydın mutlu senelere dedim sana da günaydın mutlu senelere eniştem dedi. İyice sarıldım yeni yılın ilk kahvaltısı senin elinden olacak dedim. Merdivenlerden ayak sesini duyunca geri çekildim. Masaya oturdum. Cansu hepimize günaydın diyerek Cansuya yardım etti. Cansu kahvaltı yaparken kahvaltıdan sonra güzel masaj isterim dedi. Candan bu seferde bende istiyorum hep ben yapıyorum bir sefer de siz yapın dedi haklısın baldız bu konuda sana çok yükleniyoruz. Bu sefer de sana da yapalım dedim.

Cansu aynen kızında canı can dedi o zaman bizim yatak odasına geçelim bizim yatak büyük üçümüz için de yer var dedim kalktık benle Cansu şort giydik. Candan da şort büstiyer giyip gelmişti. Önce o bize yaptı Cansuya hadi sende candana yap dedim biliyorum ki yapmaz hemen tırnağım var falan fistan deyerek bana sen yap dedi yüz üstü yattı Candan bende jeli sürüp masaj yapmaya başladım her yerini yaptım sırt bölgesinin yaparken elim büstiyere takılıyordu kusura bakma büstiyerden dolayı rahat yapamıyorum sırt bölgeni dedim Cansu aşkım çıkarsın zaten denizde üstsüz gördün kese de atıyor sana bir farkı yok dedi. Yardımımla Candan çıkardı bende devam ettim. İstersen göğüs kafesinle boyun kısmına da yapayım dedim. Enişte çok iyi olur göğüs kafesim ağrıyor şimdi iyi gelir dedi. Çevirdim göğüs kafesine boyuna yaptım arada göğüslerini okşuyordum. Eşim beni çekti yeter uzan dedi uzandım. İkisinin ortasına bir tarafıma sarıldı candana sende gel sarıl birbirimizden enerji alalım dedi candanda geldi sarıldı bende sarıldım. Üçümüzün içi geçmiş uyumuşuz. Uyandığımda iki tarafımda uyuşmuştu. Bir süre sonra anca kendime geldi. Kalktık eşim duş alalım sonra yemek yiyelim dedi. Oynaşarak duş aldık. Birlikte yemek hazırladık. Yemekten sonra kahve içerken Cansu aşkım birşey soracağım ama dürüstçe cevap verir misin dedi. Tabiki de dedim bugün candana masaj yaptın tüm vücuduna dokundun. Benim mi Candanin vücudu daha çok beğendin diye sordu candana baktım utandı kızardı. Dürüstçe cevap veriyorum diyerek güldüm. Candan 18lik fıstık gibi kız vücudu da taze ve güzel tâbi ki de Candan derim dedim. Cansu farklı birşey deseydin derdim yalan söylüyorsun candan benden daha güzel çünkü dedi sonra candana döndü dikkat et kocam göz koymuş sana dedi güldü. Bende güldüm candan utandı. Utanacak birşey yok birlikte uyuduk birlikte duş aldık. Üçlü güzel bir aile olduk dedi. Bir süre durdu sonra bana döndü arada yapalım üçlü masaj duş partisi yapalım dedi. Olur aşkım nasıl isterseniz dedim. Uyku bastırdı uyumadan önce içimi boşaltmak için Cansuya hadi uyuyalım dedim oda anladı tamam aşkım dedi.

Oynaşarak yukarı çıktık sevişmeye başladık bir çırpıda soydum amına geçirdim bağırta bağırta siktim oda inliyordu müthiş zevkle sikiyordum içine patladım yanına uzandım. Aşkım bugün çok ateşliydin deyince 18lik kızı koynuma koydun olacak o kadar dedim evet biraz abarttık ama aynı evin içinde dip dibe masafe kalksın rahat olalım diye düşündüm biraz fazla oldu dedi benim için sorun değil fıstık gibi kız dedim. Koluma vurdu hayvanlık yapma uzak dur kızdan dedi. Tamam kızma aşkım sen ne zaman dersen o zaman koynuma girer dedim. Sevişip uyuduk. Yolun sonu görünmüştü. Hafta içi eşim arkadaşlarıyla buluşacaktı bende erken eve geldim candana hadi gel masaj yap eniştene çok yoruldum dedim tamam enişte dedi gittim herşeyi indirdim şort giydim oda geldi masaj yaptı önlü arkalı üstünü indir de bende sana yapayım dedim enişte yok diyemecem dedi üstünü indirmesine yardım ettim. Önlü arkalı bende ona masaj yaptım. Sonra yanına uzandım kendime doğru çektim sarıldık eğer istersen ablandan gizli arkadaşlığımız olur vakit geçiririz dedim olur ama ablam duyarsa keser ikimizi dedi. Duyurmayiz dedim dudaklarına yapıştım sevişmeye başladık acemiydi ilkkez mı sevişiyorsun dedim evet ilk kez bir erkekle bu kadar yakınlaşıyorum dedi. Madem öyle ablanla konuşacağım seni ikinci eşim yapacağım üniversite okuduğun süre de dedim. Sevişmeye devam ettik. Sonra giyindik yatağı düzelttik yemeği yapmaya başladık Cansu geldi yemek yedik. Candan finallerinden sonra memleketine gitti. Cansuyla güzel bir seksten sonra konuyu candana getirdim Candan olsaydı güzel masaj iyi giderdi dedim evet bizi alıştırdı şimdi canım fena masaj istedi deyince masaj yapmaya başladım.

Her yerini yaptım yanına uzandım oda bana sarıldı. Şimdi Candan olsaydı oda sarılırdı çok güzel bir ortam yakalamıştık dedim dudağımdan öptü aşkım kız bize kendini fena alıştırdı dedi. Aşkım kusura bakma ama geldiğinde üçümüz birlikte yatalım gizli saklimiz mı kaldı dedim kabul ederse olur dedi. Sömestr tatili olunca Cansu ile konyaya memleketlerine gittik hem ziyaret hem de candani getirmek için. Sıcak karşılamadan sonra Candanla kaçamak bakışlar atıyorduk. Her uyumaya geçince Cansu Candani odamıza çağırdı Cansu candana öyle bir sarıldı sevgilimi özler gibi seni özledim dedi bende sarıldım yanağından öptüm kız bende özledim ablan kıskanmasa saatlerce sarılırım dedim Cansu gülerek bende çok istiyorum sarılmak deyince candan evinizde sarılırsınız doyunca şimdi uyku vakti. Bir hafta kaçamak şekilde candana sarılıyor öpüyorduk. Beraber yola çıktık. Cansu bombayı patlattı kız kocamın aklını başından almışsın Candan demediği an yok dedi. Bende sizi çok özledim abla dedi baldızım bal gibi tatlı tâbi ki de özleyeceğim dedim yol boyu konu özlemek üzerine döndü durdu. Eve vardığımızda üçümüz de yorgunluktan ölüyorduk Cansu Candana üstünü değiştir gel birlikte uyuyalım dedi üçümüz mü uyuyacağız diye sordu evet ikimizde seni çok özledik dedi. Ben şort giydim Cansu gecelik candanda seksi gecelik giymişti yatağa oturmuştum Candani dizime oturttum yanağından boynundan öpüp durdum çok özledim seni dedim candan dur enişte boğacaksın dedi. İkisinin arasına uzandım bana sarıldılar öyle uyuduk. Sabah ikisini de öperek uyandırdım. Güzel kahvaltı yaptık. Cansuya sevgililer günü yaklaşıyor candan erkek arkadaş yapmıştır onunla vakit geçirir bizde seninle özel birşeyler yapalım dedim çok iyi biliyorum Candanin sevgilisi yok gizli sevgilisi benim çünkü. Candan araya girdi ne erkek arkadaşı enişte yalnız kızım dedi. Cansu sende bize eşlik edersin artık deyince. Bende gülerek masrafım artacak dedim Cansu ne masrafı sana hediye alacaktım artık Candana da mecburen alacağım dedim mecbur alacaksın ikinci sevgilin olacak dedi gülüştük. O gün ofise geçtim.

Candana mesaj attım gel diye iki saat sonra geldi. Sevişmeye başladık sevgililer gününde benim olacaksın dedim öyle görünüyor ablam da kabullenecek gibi dedi. Sana söz verdiğim gibi şimdi sana özenerek hediye bakalım dedim boynuma sarıldı enişte bir tanesin dedi kız ne eniştesi aşkım diyeceksin dedim gülümsedi. Önce elbise denedi öpüyor elliyordum. Sonra güzel kolye aldım ona eşime de aldık. Eve geçecekti herşey için teşekkür ederim aşkım deyince çenesinden tuttum dudağına öpücük kondurdum sevgilim ben teşekkür ederim dedim o gitti birkaç saat sonra bende eve geçtim. İkisine de çiçek almıştım eşimin dudağından Candanin yanağından öptüm. Yemek yerken konu sevgililer gününe geldi. Madem üçlü takılacağız evde takılalım dışarıda gören yanlış anlar dedim Cansu evet ev en iyisi biz bize oluruz dedi. Candan gerçek sevgili miyiz ki millet yanlış anlasın deyince Cansu Aykut ikimizin erkek arkadaşı olacak ister istemez ileri gidebilir fazla samimiyeti yanlış anlarlar dedi. Yatmaya gittik bu sefer candani çağırmadık çünkü ilişkiye girecektik Cansu diz çöktü ağzına aldı yalayıp sertleştirdi yatağa uzandı bende ayaklarını kaldırdım tek hamlede geçirdim dibine vura vura siktim boşaldım. Yanına uzandım oda sarıldı aşkım sevgililer gününde ne kadar ileri gidebiliyorum dediğim de yatak hariç bana nasıl davranıyorsan aynısını candana da davranabilirsin dediğinde umarım kaza kurşunu olmaz dedim olmaz dikkat et sende dedi candan kabul eder mi dediğim de neden etmesin senle yatıyor öpüyorsun masaj kese yaparken birbinize de elliyorsunuz dediğinde evet düşündüğünde zaten sevgili olmuşuz dedim seviştik ikinci posta için üstüme çıktı zıplamaya başladı coştu coşturdu müthiş zevk alıyorduk resmen fahişe gibiydi boşalttı indi. Uyuduk. Kahvaltı da Cansu Candana çıkalım sevgilimize güzel hediye alalım o şimdi almıştır altta kalmayalım dedi. Candan olur abla dedi.

Kahvaltıdan sonra ikisi çıktı. Bende ofise geçtim. İki gün sonra sevgililer günüydü. Cansu yatak yok dedi ama ne yapıp edip işi yatağa bağlamalıydım.Beylikdüzü escort olarak Akşam yemeğinden sonra aşkım biliyorsun candanla hiç başbaşa kalmadık iki gün sonra sevgililer günü iznin olursa sadece ikimiz duş alalım mı dedim candanda kabul ederse sorun değil benim için dedi candan da sevgili olacağız yapalım dedi elinden tuttum beraber yukarı çıktık. Banyo da sevişerek soyunduk sevişerek duş aldık. Duştan sonra salonda cansuya candan benim sevgilim oldu istediğiniz zaman da ikinci eş olabilir dedim. Cansu umarım o noktaya gelmeyiz dediğin de candan abla size bıraktım benim için fark etmiyor ben eğlenmeme bakarım dedi. O gece birlikte uyuduk ertesi günü cansuyu ofise çağırdım geldiğinde biliyorsun yarın sevgililer günü olmayacak dedik ama candan da sorun etmeyecek gibi yarın candanla birlikte olmak istiyorum dedim bekliyordum böyle bir teklif peki ama aramızda kalsın yoksa rezil oluruz dediğinde aşkım şuana kadar yaptıklarımızda rezillik kimseye birşey demedim sende candana söylersin en yakın arkadaşına bile söylemesin diye dedim akşam yemeğini dışarıda yedik eve geçtik. Bira içerken Cansu Candana yarın çok özel bir gün olacak ne olursa olsun kimseye birşey söylemek yok yoksa rezil oluruz dedi. Candan kime nasıl diyeyim ablam beni eniştemle sevgili yaptı diye dedi. Ertesi günü öğleden sonra hazırlıklara başladık candani ablasının yanında öpüyor elliyordum. Biraz çekiniyordu. Akşam yemeğinden masaya mumları koyduk yemekten sonra ikisi seksi giyindi bende pantolon gömlek giydim. İlk dansı Cansu ile yaptık sevişmeye başladık dans ederken sonra candanla sevişmeye başladık dans ederken dans ediyor sevişiyorduk sıra hediyelere geldi ben ikisine aldığım kolyeleri verdim Cansu bana saat almıştı candan da kol düğmesi. C yazıyordu bende gülerek Cansunun mu Candanin mı dedim candan ikimizin dedi dudağından öptüm harikasın aşkım dedim gece ilerliyordu candanla dans ederken sevişmeye başladık ben onu soyuyordum da kucakladım karım olma vaktin geldi dedim yukarı yatak odasına götürdüm sevişmeye başladık beraber beni de soyduk iç çamaşırlarını da çıkardım yavaş yavaş amına girmeye başladım hafif sulanmıştı. Girdikçe inliyor sırtımı tırmalıyordu dibine varınca geri çekildim birden kökledim çığlık attı sırtımı delercesine tirmaladi git gel yapmaya başladım tempolu şekilde sikiyordum oda inliyordu çırpınıyordu ben dibine dibine vuruyordum büyük coşkuyla içine patladım alnından öptüm karımsın benim dedim Cansu geldi candan utanarak üstüne nevresim örttü. Cansu Candanin dudağından öptü utanılacak birşey yok belliki sende eniştene aşık oldun ve aşık olduğun adama teslim oldun o senin kocan bende ortak eşiz dedi. Yanımıza uzandı. Bir süre sonra İlk geceniz yalnız kalın sonra birlikte yatarız dedi gitti candanla sevişmeye başladık tekrar amına geçirdim bağırta bağırta siktim. Uyuduk. Uyandığımızda Cansu okula gitmişti candanla duş aldık güzel kahvaltı yaptık karı-koca gibiydik kapıda öperek işe gönderdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

esenyurt escort gaziantep escort mobil bahis Gerçek Yaşanmış Ve Sizlerden Gelen Erotik Seks Hikayeleri, Sikiş Hikayeleri, Gay Hikayeleri, ve Diğer Hikayeler..Sitemize 21 Yaşından Küçüklerin girmeleri Yasaktır.

mersin escort

beylikdüzü escort

türbanlı porno

beylikdüzü escort

antalya escort

porno seyret

beylikduzu escort

avcılar escort

travesti porno

porno seyret

beylikdüzü escort

türbanlı porno

izmit escort

beylikdüzü escort bayan

beylikdüzü escort

ataköy escort

esenyurt escort

avcılar escort

beylikdüzü escort

istanbul escort, Mecidiyeköy escort, şişli escort deneme bonusu veren siteler,