esenyurt escort Önce evcilik sonra evlilik | Seks Hikayesi
Önce evcilik sonra evlilik

Adım Yalçın bir kurumda mühendis olarak çalışıyorum. Bize yeni üniversite mezunu 23 yaşında Selin isimli tekniker başladı işe odamda birlikte çalışacaktık. Selin sıcakkanlı yardımsever biriydi iş ve iş dışı konularda çok yardımcı oldum kaldığı evden eşyalarına kadar ben ayarladım. Arkadaşlarla kamp dağ bayır gezmeyi seviyorduk. Birgün dağ yürüyüşü sırasında düştüm hem ayağımda çatlaklık oldu hemde kaburgam kırılmıştı. Dinlenip krem sürmem gerekiyordu dinleniyordum ama Krem sürmesi zor oluyordu Selin ziyaretime geldi ihtiyaç var mı yardım edecek birşey var mı diye sordu ben krem süremiyorum deyince keşke söyleseydin gelir sürerdim dedi sırtıma bacaklarıma sürdü. Her gün iş çıkışı gelip sürüyor hafif masaj da yapıyordu akşam yemeği yiyiyorduk sürüp evine gidiyordu. Cumartesi kahvaltıya da haftasonu günde dört sefer yapayım dedi. Kahvaltıdan önce yaptı kahve içerken çok teşekkür ederim sayende erken toparlıyorum dedim teşekkür edecek birşey yok seninde bana çok iyiliğin dokundu deyince olsun seninki başka hasta bakıcılık kolay değil dedim. İyileşince bana masaj yaparsın omuzlarım bazen fena ağrıyor ödeşiriz deyince istersen getir kremi yapayım şimdi dedim gülerek hayır diyemeyeceğim dedi getirdi sırtını bana döndü tişörtünü çıkardı omuzlarına yavaş yavaş masaj yaptım tam masaj sayılmazdı hala kollarımı istediğim gibi oynatamiyordum yine iyi yaptım. Senin ellerinde şifalıymış ellerin dert görmesin dedi teşekkür ederim iyileşeyim daha iyisini yaparim dedim. Arada ona masaj yapıyordum. İyice iyileştim Pazar kahvaltısından sonra seline bugün tamamen ben sana hizmet edeceğim ayaklarını dâhi yıkayıp masaj yapacağım dediğim de hiç hayır diyemem erkek arkadaşımdan da ayrıldım gevşemeye ihtiyacım var dedi.

O zaman yatak odasına geç herşeyini indir baksir yada şortumu giy geliyorum dedim bir süre sonra gittim yatağa uzanmıştı ayaklarından başlayarak yukarı doğru masaj yapıyordum okşuyordum omuz ve bel bölgesini baya yaptım. Şuan uyku bastırdı çok rahatladım deyince nevresim getirdim örttüm yanağından öptüm uyu dinlen dedim odadan çıktım. Selini düşünmeye başladım az evvel harika vücudu ellerimin arasındaydı. Düşündükçe yarrağım şahlanıyordu. Bugün selini bağlamalıydım. Planlar üstüne plan kurdum kafamda. İki saat kadar sonra gittim uyandırdım uyandığında uzun zamandır ilkkez böyle güzel uyku çektim dedi yanağından öptüm bu daha başlangıç 3 aylık hasta bakıcılığın bedelini ödeyeceğim dedim çıktım giydi geldi kanepeye oturttum duşta kullandığım ufak kuvete su koyup getirdim. Sıra ayaklarında dedim geriye yaslanarak asla hayır diyemem ilkkez ayaklarımı biri yıkayacak masaj yapacak dedi yere oturdum sol ayağını kaldırdım altını üstünü sağını solunu öptüm yıkadim masaj yaptım aynısını sağ ayağına da yaptım. Hoşuna gitmişti. Banyoda elimi yüzümü yıkadım kahve de yaptım ona karşılıklı içiyorduk biliyor musun erkek arkadaşımdan hep masaj istiyordum onun derdi yatağa atmak oluyordu o yüzden masajdan tat alamıyordum ileri gitmesine izin vermiyordum dedi. Selin ben senin erkek arkadaşın değilim arkadaşın o yüzden ne istiyorsan onu yaparım dedim. Biliyorum çok teşekkür ederim dedi böylelikle bakire olduğunu da öğrenmiş oldum ilişki işi zora girmiş görünüyordu ama kendiliğinden yoluna girdi. Birlikte mutfakta şakalaşarak yemek hazırladık. Yemekten sonra oda bana masaja başladı şortum vardı üstümde sıra sende deyip tişörtünü çıkardım masaj başladım bu sefer ön tarafını da yaptım yanına uzandım ilk defa bir kadınla ilişki olmadan bu kadar yakınlaştım dedim erkek arkadaşımla yakınlaşmam kadar neredeyse yakınlaştim dediğinde var mısın haftaya zeytinyağı sürüp birbirimize iyice masaj yapalım madem özel arkadaşlığımız oldu dediğim de bana sarıldı olur çok güzel olur çünkü masajın beni çok rahatlatıyor dedi bende çok rahatlıyorum dedim saate baktı eve geçeyim duş alır uyurum dedi haftaya gelecek şekilde hazırlıklı gel dedim giyindik evine bıraktım geldim onu düşünerek 31 çektim. Ertesi haftasonu cumartesi elinde ufak valizle geldi yatak odasına götürdük. Kahvaltı hazırlarken oda yerleşti yatak odasına. Sabahlık giyip gelmişti.

Kahvaltı yaptık kahve içerken her yer yağ olacak dedi merak etme düşündüm naylon aldım salon koridor banyo arasına sereceğiz hem masaj yapacağız hem güreşeceğiz hemde eğleneceğiz sonra mecburen yağ çıksın diye birbirimize kese atarız dedim bugün kendimi sana bırakıyorum ne dersen onu yapacağım dedi. Birlikte önce naylonu serdik yağı getirdim ben seni sen beni soy iki sevgili gibi ileri gideceğiz ama ilişki yok masaj eğlence ve gevşeme var dedim beni soymaya başladı tabiki de arkadaşım dedi bende onu soydum birbirimize yağ sürdük masaja başladık göt deliğine kadar yaptım oda benimkine yaptı güreşe başladık sürekli arkadan dayıyordum. Baya eğlendik. Kucakladım duşa girdik birbirimizi keseledik lifledik güzelce yıkandık salonu toparladık. Kanepeye oturttum onu da kucağıma oturttum yanağından öptüm hep böyle arkadaş kalalım dedim oda yanağımdan öptü kalalım dedi saçlarıyla oynadım boynunu öptüm. Gülerek galiba canın başka şeyler de istiyor dedi yani erkek adamız ister istemez istiyor ama ileri gitmek yok diye söz verdik dedim istersen sevişebiliriz ama sende ilişki isteme dedi istemem dedim dudaklarına yapıştım sevişmeye başladık birbirimizi soyduk yatak odasına götürdüm sevişmeye devam ettik ayak parmaklarından başladım yalamaya yukarı çıktım amına dil darbeleri vurarak boşalttım onu memelerini yaladım ısırdım sende beni boşaltır mısın dedim nasıl yapacağım dedi daha oral seks yapmadın mı dedim yok dedi. Yarrağımı dondurma yalar gibi yalayacaksin sonra ağzına sokup çıkaracaksin boşaldığım miden kaldırırsa yutarsin yoksa tükürürsün dedim yatağa uzandım yalamaya başladım bende saçını okşuyordum başını bastırıyordum ağzını sikiyordum resmen boşaldım ağzına bir kısmını yuttu birazda tükürdü. Elinden tuttum çektim sarıldık. Ben kıskanç biriyim sevgili olmasak da koynuma girdin ona göre davran dediğim de merak etme zaten sosyal olduğum kadar bu konularda dışa kapalıyım sen dışında hiç kimseyle samimiyetim olmaz dedi dudağından öptüm aferin dedim sevişmeye başladık. Uzun süre seviştikten sonra çırılçıplak sarılmış halde sohbet ettik.

Öpüyor kokluyordum. Selin her türlü sevişiyordu ama finali istemiyordu bende zorlamıyordum. Birgün ev sahibinden sorun yaşayan iki arkadaş aynı evi paylaşma kararı aldı biri kız biri erkek olunca laf edenler oldu konusu açıldı Selin insanların kendi hayatı anlaştıktan sonra ev arkadaşının kim olduğunun önemi yok sonuçta onların mahremi deyince mert isimli arkadaşımız sen yalçınla iyi anlaşıyorsun diye aynı eve çıkar mısın deyince iş ve sosyal arkadaşlığı gibi bir ev arkadaşlığı varsa bir an bile düşünmem deyince şakasına çok iyi melek gibi biriyim evde dedim hepimiz gülüştük. Ertesi günü selin benim eve geldi sevişirken istersen aynı evi paylaşabiliriz dediğinde ne zaman sevgili olursak o zaman olur şimdi arkadaşız dediğim de yaptıklarımız sevgililikten ne farkı var dediğinde olsun arkadaşız sadece sevgilim olursan herkes bilsin isterim ailen ailem arkadaşlarımız dedim. Sen ciddi bir ilişki düşünüyorsun dedi tabi ki de dedim o zaman önce ailelerimizle tanışalım iki tarafta kabul ederse birlikte dahi olurum seninle dedi. Haftasonu önce onun memleketine gittik aydında oturuyordu ailesi gayet iyi karşıladı benden çok bahsetmiş. Babası erkek kardeşiyle de iyi anlaştık. Ertesi haftasonu bizim memlekete Konya’ya gittik bizimkiler de sıcak karşıladı annem hemde gelinimsin diyerek yüzük ile kolye hediye etti. Dönüşte bahçeli ev bulduk taşındık kimseye söylemedik. Sonra ev değiştirdim herkesi yemeğe davet ettiğimi söyledim tüm ortak arkadaşlığımız geldi. Evi gezdirdikten sonra arkadaşlardan bir kaçı burada iki kişi kalacakmış gibi bir hava var deyince Selini yanıma aldım evet arkadaşlar selinle birlikte kalacağız ama arkadaş olarak değil sözlü olarak sözlendik dedim hepsi şaşırdı sonra tebrik ettiler.

Yedik içtik eğlendik herkes dağıldı gitti. Selin bugün ilk evliliğimizin ilk gerdek gecesi olacak sözlünü karın yapabilirsin dedi öperek kucakladım yatak odasına götürdüm sevişmeye başladık sonra durdu yüz görümlüğü istiyorum dedi madem öyle 5i1 yerde ile tektaş yüzük, söz yüzüğü alacağım dedim. Kabul ediyorum dedi sevişmeye soyunmaya başladık. Amına girmeye başladım girdikçe o inliyordu kıvranıyordu dibine kadar gittim birden kökledim çığlık atmaya çırpınmaya başladı müthiş zevk aldım oda acı hissediyordu bakireliği gitmişti tekrar kökledim dibine dibine vuruyordum oda sırtımı tırmalıyordu. Önce o boşaldı sonra ben çıkardım üstüne boşaldım yanına uzandım kendine gelince çekmeceden ufak kutu çıkardı. Bizde adettir ilk gece bakireliği giden kız ailesi adına eşine hediye verir dedi. İçinde saat, kol düğmesi ile tesbih vardı. Dudağından öptüm bu gelenekleri sevdim dediğim de güzel şeyleri var. Sevişmeye başladık ters çevirdim amına geçirdim bağırta bağırta siktim sonra sırtına boşaldım. Duş aldık çarşafı düzgün bir şekilde toparladı.

Evlenene kadar bunu saklayacağım dedi. Madem öyle tüm geleneklere uyalım dedim sarıldı uyalım kocacım dedi. Sevişip uyuduk. Güzel kahvaltı yaptık. İkimiz de yorgunduk birbirimize güzelce masaj yaptık masajın sonunda birden kökledim çığlık attı kurtulmaya çalıştı beklemiyordu dibine vura vura siktim üstüne boşaldım. Dudağından öptüm. Ertesi günü yüz görümlüklerini aldım yeni evli kadınların fantazili çeyiz kıyafetlerini de aldık. Hepsini yıkadi. Evlilik oyunumuz çok güzeldi. Annem gerçek evliymışiz gibi torun istiyorum diyordu. Seline söyledim oda istiyorsan resmiyete dökelim deyince kabul ettim önce nişan sonra düğün yaptık. İkinci gerdek gecemizi anlatacağım düğünden sonra direk evimize geldik memlekette durmadık. Önce güzelce uyuduk öğleye doğru uyandık. Kahvaltı yaptık. Selin aşkım ikinci gerdeğimizi dolu dolu yaşayalım dedi onun için apar topar geldik ya dedim beraber kalktık o gelinliği bende damatlığı giydim. Önceden planlamıştık. Beline kuşağı bağladım. Salonda dans ettik yatak odasına geçtik beni dışarı çıkardı kapıyı araladı kapı açılmıyor dedi para çıkardım açılmıyor dedi 1000 TL aldı toplamda sonra dışarı çıktı. Mutfaktan önceden hazırladığımız çerez tepsisini yatak odasına götürdük. Özel şerbet içirdi. İçer içmez içim kıpır kıpır oldu. Çerez yedik enerjim yükseldi yüz görümlüğünü çıkardım. Kuşağa annesinin verdiği keseyi bağlamıştı içinde altın vardı. Kuşağını açtım keseyi kenara bıraktım yumuldum dudaklarına sevişerek soyunduk. Yatağa uzandı amına soktum odun gibi olmuş yarrağımı çığlık attı sert şekilde sikiyordum oda inliyordu kıvranıyordu dibine kadar vuruyordum büyük coşkuyla amına boşaldım. Bana sarıldı bir süre çıkmadım içinden sonra beyaz çarşaf getirdi bu niçin dedim sizinkilere bizimkilere bakire kanımı göndereceğim dedi iyide bakire değilsin ki dedim gülerek götüm hala bakire onun kanı gidecek dedi çekmeceden jeli çıkardı ilk diye çok acır dikkat et dedi sürdüm jeli hala erekte olan yarrağımı götüne sokmaya başladım girdikçe inliyordu kıvranıyordu dibine kadar soktum acı içinde inliyordu.

Geri çekilip tek hamlede kökledim çığlık atmaya çırpınmaya başladı götü yırtılmıştı. Acı içinde inlemesinden daha büyük zevk alıyor daha sert sikiyordum böğürerek içine boşaldım. Çıkarken çarşafla sildim götünü. Sonra da peçete koyduk. Doğruldu. Götünün üstüne zor oturuyordu çarşafı yere ser kesedeki altınları da kanın etrafına koy fotoğraf çek bana ver dedi. Dediğini yaptım hem annesine hem anneme gönderdi. Annem torun haberi gelirse o altınların 4 katı altın hediye ederim diyerek cevap vermiş. Selin de bir hafta evden çıkmak yok dölle hamile bırak beni dedi. Merak etme amindan sopayı karnında sıpayı eksik etmem dedim. Uyuduk kahvaltı yaptık bahçede çerez yedik şerbet içtik içeri geçelim dedim şu ağacın dibinde görelim hem de hava da güzel tadını çıkaralım dedi. Bana uyar dedim sonra aklıma hinlik geldi içeriden ip getirdim ellerini ağaca bağladım madem öyle tam olsun dedim erkeğim kocam nasıl istiyorsan öyle sik dedi.Esenyurt escort olarak Tokat vurdum benim olacaksın dedi üstünü parçaladım amına geçirdim bağırmasın komşular duyar diye sabahlığı ağzına tıkadım. Küfürler ede ede siktim içine boşaldım. Ağzından çıkardım seni seviyorum dedi. Bende ama hala işim bitmedi dedim şerbet içtim çişimi üstüne yaptım tekrar amına geçirdim bağırmamak için kendini kasıyordu tam tecavüz sahnesi gibiydi içine patladım. Sonra çözdüm eve geçtik duş aldık. Seninle seks dolu güzel bir evliliğimiz olacak deyince hamile kaldığında sekteye uğrayacak dedim 9 ay sonra yine başlarız dedi beni böyle alıştırdıktan sonra 9 ay nasıl beklerim dedim. Haklısın yapacak bir şey yok herkes torun bekliyor dedi. Akşam yemeğinden sonra götünü okşuyordum canın çekti galiba dedi evet dedim önlü arkalı senin istediğin gibi kullan dedi götünü yalamaya başladım. Bolca tükürdüm yavaş yavaş girdim sonra sert tempolu sikmeye devam ettim. İçine boşaldım yanına uzandım. Evlilikte sınır tanımam müsait olduğum sürece nazda yapmam ama sende dinç olacaksın kendine bak dedi. Madem öyle ev sahibiyle konuşalım bize satsın bahçe işleriyle de uğraşır dinç kalırım dedim o zaman dölle piçini doğurayim altınlar gelsin deyince o zaman oruspuyu hamile bırakayım dedim ters çevirdim amına geçirdim bağırta bağırta siktim. Selin hamile kalmıştı bizimkilerde sağlam destek çıktı evi aldık ağaç ektik kamelya yaptırdık. Bahçeyle ilgileniyor dinç kalıyordum. Arada ilişkiye giriyorduk. Teyzesi eşiyle kavga etmiş bize geldi çocukları olmuyor sorunda ikisindeymis. Kocası bunu bahane edip aldatmış oda öğrenince kavga etmişler iş yerinden de izin almış gelmiş. İkinci hikayemi de sonra anlatırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

esenyurt escort gaziantep escort mobil bahis Gerçek Yaşanmış Ve Sizlerden Gelen Erotik Seks Hikayeleri, Sikiş Hikayeleri, Gay Hikayeleri, ve Diğer Hikayeler..Sitemize 21 Yaşından Küçüklerin girmeleri Yasaktır.

mersin escort

beylikdüzü escort

türbanlı porno

beylikdüzü escort

antalya escort

porno seyret

beylikduzu escort

avcılar escort

travesti porno

porno seyret

beylikdüzü escort

türbanlı porno

izmit escort

beylikdüzü escort bayan

beylikdüzü escort

ataköy escort

esenyurt escort

avcılar escort

beylikdüzü escort

istanbul escort, Mecidiyeköy escort, şişli escort deneme bonusu veren siteler,