Kültüreller arası seks

Üniversite de cinsellikle tanıştım ve sınırsız cinsellik deneyimim onu anlatacağım. Üniversite kazanana kadar kendi ilçemde ve köyümde tarla işleri ile ilgenen biriydim. Ama her zaman kendimi geliştirmeyi sevdiğim için kitap okur, boş vakitlerimde de filmler izlerdim. Aydın Ziraat mühendisliği kazandım. Abimle geldik kayıt yaptık. Kiralık daire tuttuk. Teras katıydı. Terası yan daire ile birlikte kullanacaktim. Ev sahibi yan dairenin 2. Sınıf öğrencisi olduğunu kız olduğu için rahatsızlık vereceğim durum olursa evden çıkaracağını söyledi. Bende abimde örf adetlerimize ters kesinlikle herhangi bir sorun olmayacaktır dedik. Abim gitti bende eve yerleştim. Ertesi günü teras tarafından cama vuruldu açtım. Karşımda şortlu bluzlu kız vardı. Heyecandan konuşamadım hem güzeldi hemde ilkkez bir kızla başbaşa konuşacaktım. Çaya davet etti hem konuşuruz şartları diyerek.

Gittim. Oturduk çekingenliğimi görünce umarım hep böyle olursunuz çünkü geçen sene iki kiracı da bir süre sonra beni ve misafirlerimi rahatsız etmeye başladı deyince. Kesinlikle sizi rahatsız etmem siz istemedikce perdemi dahi açmam dedim anlaştık terası birer gün arayla kullanacaktik. Kullanan hem temiz bırakacak hemde rahatsız etmeyecekti. Diğeri de perdesini kapalı tutacaktı. Gamze ile sık sık karşılaşıyorduk ayak üstü sohbetten sonra devam ediyorduk yolumuza. Çekiniyordum 1 ay geçmişti onu görünce içimi ateş kaplıyordu. Tarif edemiyordum sonra anlayacaktım abazaliktandi o ateş. Bir gün ev sahibi aradı terasta tamirat olacak senin evinden ustalar geçebilir mi gamze rahatsız olmasın deyince. Tamiratı sordum. Yapabileceğim seylerdi malzemeleri temin ederse ben haftasonu yaparım dedim. Ev sahibinin hoşuna gitti. Neredeyse yarı fiyatına işi halletmiş oldu.

Terastan aşağı su gidiyordu. Onu çözdüm. Bir saatlik işti ama ustalar abartmış fiyat yükseltmişti. Akşam dinlenmeye geçmiş kitap okuyordum. Camdan sesler geldi baktım Gamze. Kusura bakmayın rahatsızlık veriyorum. Tamirat işlerinden anlıyormuşsunuz. Benim evde de ufak tefek birkaç iş var yapar mısınız dediğinde tabi olur önce bakmalıyım anladığım işler mi diye. Evine geçtik terastan. Dolap kapılarının menteşesi, prizler falan derken basit işlerdi. Pense, tornavida takımı getirdim yaptım çoğunu. Duy ile ampul değişecekti yarın alırım dedim. Ücret teklif etti olmaz dediğim de. Üniversite ortamında herkes birbirini sömürme derdinde olur hiç bir zaman paranı kimseye yedirtme diyerek ısrar etti yarın size söylerim dedim. Birbirimizin numarasını aldık. Ertesi günü öğle vakti mesaj attı akşam yemeğine davet etti yemekten sonra tamiratı yaparsın dedi. Terasta masada yedik sohbet ettik. Tamirat yaparken başta seni görünce kıro biri sandım ama şimdi bakıyorum gayet düzgün birisin dedi. Başta biraz üslubum kabaydı ama hiç art niyetli değildim dedim fark ettim.

Bir aydan fazla oldu bir kere olsun perdeni açmadın ya da bakmak için perdeyi bile aralamadin dedi. Bizde olmaz öyle şeyler büyük ayıptır dedim. Gülerek evet sizde biraz farklı ama burası üniversite biraz kendini geliştir. Kızlarla yaşamaya alış dedi. Tamirat işi bitince bu sefer terasta çay içtik. Cihan bundan sonra ne zaman istersen terası kullanabilirsin misafirlerin geldiğinde haberim olsun yeterli deyince. Nasıl yani dedim yani beraber kullanalım oturup çay içip sohbet ederiz kitap okuruz deyince iyi olur kış gelmeden tadını çıkarırım dedim. Gamze mini dar kıyafetler giyerdi. Şort tayt büstiyer croplar giyerdi terasta ev içinde deli olurdum ister istemez bakardım arada. Semaverde çay demler geç saatlere kadar oturuyor sohbet ediyorduk. Birbirimizi ve kültürlerimizi konuşuyorduk. Gamze de benden etkilenmişti bende ise hala çekingenlik vardı. Gamze farkına vardı o yüzden bana karşı çok rahattı. Bana şort aldı sende şort giy benim her yerim açık sen kapalı olmuyor diyerek güldü. Şort t-shirt giyiyordum evde. Tavla oynuyorduk. Gamze yakınlaşmamız artsın diye iddia teklifinde bulundu sonradan anladım amacını bendeki çekingenliği kırmaktı.

Kaybeden diğerine bir hafta boyunca kahvaltı ve akşam yemeği hazırlayacak çay kahve ikram edecekti onun dışında diğerinin başka istekleri varsa yapacaktı. Oynadık bilerek kaybettim oynun kurallarını onun belirlemesini istedim. Evinin ve balkonun yedek anahtarını verdi. Evimdeki malzemeleri de kullanabilirsin sabah kahvaltıyı hazırladıktan sonra gelip uyandırırsın dediğinde yatak odana gelip mi uyandıracağım dedim evet uşak dedi. Sabah kahvaltıyı hazırladım terasa gittim uyandırmaya güzel seksi manzara vardı seslendim uyandırdım kahvaltı da ona hizmet ediyordum oda eğleniyor cilve yapıyordu. Akşam yemeğine yaptım yedik. Çaydan önce şu ayaklarımı yıka da gevşeyeyim rahatlayayim dedi. Leğen getirdim yıkadım masaj yaptım. Çay demledim kitap okuduk sohbet ettik çay içtik. Bir hafta böyle geçti Gamze bu sürede iyice kendini bana gösterdi. Pazar günü kahvaltıdan sonra tavlayı iddiasına oynadık. Bu sefer ben kazandım. Gamze bekle dedi gitti geldiğinde beyaz gömlek mini etek giymişti. Gömleğinin kumaşı koyuydu ama sütyen takmamıştı üst düğmeleri de açıktı. Hizmetçiniz emrinize amade dedi. Eğildi. Durdum düşündüm o zaman keyif kahvesi yap getir dedim. Yaptı getirdi. Kahve içerken cihan senin hizmetçinim ben nasıl rahat emir verdiysem sende ver dedi. Olur bende öyle yaparım dedim. Ayaklarımı yıkamasını söyledim ayaklarımı yıkarken hem göğüs hem bacak showu yaptı. Benim oğlan uyanıyordu Birlikte kitap okuduk yemek yaptı. Çay içerken showa devam ediyordu. Bir hafta boyunca göğüs bacak showu yaptı. Pazar günü tavla oynayacaktik.

Gamze iddiayı arttıralım dediğinde nasıl yani dedim. Ayaklarımızı yıkadık masaj da yapabiliriz kaybeden masaj da yapsın dediğinde olur fark etmez dedim. Oynadık kazandım artık kuralları biliyordum. Gamze cihan bundan sonra hem hizmetçin hem cariyenim ona göre emirleri ver dedi. O zaman gel masaj yap dedim yatağıma gittim uzandım. Zeytinyağı getirdi sırtıma omuzlarıma bacaklarıma güzelce masaj yaptı. Duş alacağım zaman sırtındaki yağları kese yapamazsan seslen gelir yaparım dedi. Yok onu yaparım dedim. Çekinme hizmetçin cariyenim dedi. Duşa girdim zorda olsa yaptım açıkçası çekindim çağırmaya. Giyindim baktım terasta yok mutfak penceresinden baktım yemek yapıyor. El işareti ile çağırdı yanına gittim. Otur ben yemek yaparken konuşalım. Oturdum. Cihan seninle oyun oynamaya karar verdik o yüzden çekinme ne istiyorsan söyle yapmaya hazırım Patronumsun dedi. Tamam aklıma birşey geldiğinde söylerim dedim. Terasa beraber masa kurduk. Yemek servisi yaparken yine göğüslerini sundu bana. Çay içtik sohbet ettik. Hafta içi akşamları çay içerken seksi gecelikler giyiyordu havalar serinlediği için de evde oturmaya başladık.

Cumartesi günü kahvaltıdan sonra bugün son günün var mı özel bir istediğin dediğinde bilmiyorum ki herşeyi yaptın dedim. O zaman sana güzel masaj yapayım sonrasında kese atarım paklanırsın sonrada çay keyfî yaparız dedi. Olur yapalım dedim. Elimden tuttu yatak odasına götürdü tşörtümü indirdi yatağa uzandım her yerime masaj yaptı göğüs kafesime bile yaptı. Tahrik edici davranıyordu. Sonra duşa girdik güzelce yıkadı keseledi. Eli tüm vücudum da gezdi. Resmen benimle oynuyordu. Oğlan kazık olmuştu. Umursamıyordu. Havluyu verdi kurulan ben san senin evden şort tişört getireyim dedi. Kırıtarak gitti. Getirdi giydim. Akşam yemeği yaptı yedik.

Çay keyfi yaparken Gamze cihan bir hafta sana her türlü hizmeti sundum kazandığım da aynı performansı bekliyorum dedi. Sen kazan fazlasını görürsün dediğim de bu sefer de kaybedersem yılbaşına kadar sana hizmet ederim yılbaşında da özel kutlama hazırlarım sana dedi. O zaman seni yenmek şart oldu dedim. Ertesi günü kahvaltıdan sonra oynadık onu yendim. Gamze sende çok şanslısın dedi. İstersen bir daha oynayalım dediğim de yok ben kaybetmeyi de kabullenirim sen ne dersen onu yapacağım dedi. Ayaklarımı uzattım önce masaj yaptı sonra öptü. Ağalar gibi sana hizmet edeceğim dedi. Kalktı kahve yaptı içerken eğer istersen bu işi eğlenceli hala getirelim. Sana çilingir sofrası kurayım karşında oynayayım sende eğlen dediğinde nasıl ben içki içmiyorum dediğimde bira içersin rahatsız etmez seni dedi. O zaman kontrolü sana bırakıyorum sen nasıl istersen dedim. O zaman liste yapalım alışverişe çıkalım dedi. Çerez meyve aldık geldik. Masayı kurduk gitti üstünü değiştirmeye mini şort ile büstiyer giymişti geldi oynuyordu gerdan kırıyordu. Sonra elimden tuttu kaldırdı bana dayiyarak sürterek oynamaya başladı. Oturduğum da kucağıma oturdu bira içti ictirdi çerez yedik. İkimizde uyuklama başladık. Kalktım gittim uyudum. Sabah seksi gecelikle geldi uyandırdı kahvaltı hazır dedi. Kalktım kahvaltı yaptık okula gittik akşam yemeğinden sonra geldi ayağımın dibine oturdu. Seninle bu noktaya geleceğimi asla düşünmezdim başta şimdi senin özel arkadaşlığımız oldu. Senin yanında kendimi güvende huzurlu hissediyorum.

Heranı seninle yaşamak istiyorum dedi. Bende seninle arkadaş olmaktan çok mutluyum dedim. Seninle iki ev arkadaşı gibi olduk bundan sonra da böyle olsun istiyorum dedi. Olur bana uyar dedim. Kalktı elimi tuttu o zaman kahveyi beraber yapalım dedi. Beraber kahveyi yaptık. Kahve içerken sana birşey soracağım bana karşı dürüst ol dedi. Tâbi ki de her zaman dürüst olurum dedim. Biliyorum şuanki durumum senin kendi yaşam tarzına ters bir durum o yüzden içinden neler geçiyor söyler misin dediğinde. Önce kekeledim sonra evet çok ters zamanla alıştım gibi aklımda geçenleri söylersem aramız bozulabilir dedim. Söz kızmayacağım diyerek ısrar etti. Yaklaşık 3 aydır aynı ortamı paylaşıyoruz erkek arkadaşın olduğunu görmedim ama aşırı rahatsın o yüzden senin ahlaklı bulmuyordum şuanda benimde senin gibi olduğumu düşünüyorum dedim oda gülerek Herşey ahlak mı birlikte mutluysak iyi bir arkadaşlığımız var ve birbirimize yanlışımiz yok bence bunlar ahlak olmalı dediğinde haklısın ama yaşam tarzlarimiz farklı dediğim de artık aynı bak sen ve ben aynıyız diyerek üstlerimizi gösterdi. Bende güldüm. Saate baktı gel sana masaj yapayım uyu dedi evime geçtik yatağıma uzandım masaja başladı. Bir arada durdu sonra devam etti ters çevirdi göğüs kafesime yapmak için üstünü çıkarmıştı oda sadece şortla kalmıştı. Kızardım ilkkez onu ve bir kadını böyle görüyordum. Gülümsedi bundan sonra böyle göreceksin beni sık sık içimden böyle geliyor sende içinden geldiği gibi davran dedi. Göğüs kafesime masaj yaptı göğüsleri bana temas ediyordu fena tahrik oldum üstünü giydi gitti. Ertesi akşam duş alacaktım ben sana aldıracam dedi birlikte duşa girdik yine üstünü indirdi. Beni güzelce yıkadı kucağıma oturdu göğüslerime masaj yapar gibi okşuyordu. Bu geceden sonra benim sevgilimsin hep kollarında olacağım dedi dudaklarımdan öpmeye başladı bende acemi şekilde karşılık veriyordum. Baya seviştik. üstümden kalktı şortumu indirdi sonra kendini şortunu indirdi yine oturdu sevişmeye devam ettik. Durulandık. Elimden tuttu yatak odasına götürdü kurulandik.

Diz çöktü ağzına aldı yaladı boşalttı. Hepsini yuttu. Yatağa uzandırdı üstüme çıktı sevişmeye devam ettik. Tekrar sertlesince yatağa uzandı bana kalk sıra sende dedi kalktım dediği şekilde yavaş yavaş yerleştirdim git gel yapmaya başladım oda inliyordu bağırıyordu dibine kadar sokuyor geri çekiliyor tekrardan sokuyordum. İkimiz birden boşaldık. Yanına uzandım nefes nefese kalmıştım. Dudaklarımdan öptü erkek adam oldun. Ben senin sevgilinim istersen kimseye söylemeyiz ama artık sevgiliyiz dedi. Şimdilik aramızda kalsın zamanı gelince açıklarız dedim üstüme atladı seviştik uyuduk. Sabah güzel kahvaltı yaptık okula gittik. Akşam oynasarak yemek hazırladık yedik. Kucağıma oturdu cihan uzun süre kucağından inmek istemiyorum dedi dudaklarıma yapıştı seviştik birbirimizi okşadık. Yatağa geçtik uzandı amına girmeye başladım girdikçe dibine vurdukça inliyordu bağırta bağırta sikiyordum oda 6 aydan fazladır ilişki yaşamamış acı çekiyordu. Dibine kökledim boşaldım. Bana sarıldı şortlarımızı giydik çay yaptık içtik. Gamze cihan sana seksin tüm güzelliklerini yaşatacağım ahlak gibi bir derdin kalmayacak diyerek güldü bende sarıldım öptüm. Elimden tuttu hadi kocacım yatalım dedi. Yatak odasına geçtik. Diz çöktü ağzına aldı yaladı emdi sertleştirdi.

Yatağa uzandırdı ata biner gibi üstüne oturdu zıplamaya başladı zıplata zıplata kendini siktirdi ikimiz de boşaldık. Yanıma uzandı dudağımdan öptü sen alışana kadar kontrol hapı kullanacağım sonra sende dikkat edeceksin dedi tamam aşkım dedim. Seviştik uyuduk. Uyandığımızda bugün okula gitmeyelim aramızdaki şu çekingenliği kıralım dedi dudaklarıma yapıştı seviştik birbirimizi okşadık elledik erekte oldum amına geçirdim bağırta bağırta sikiyordum artık bende alışmıştım döve döve sikiyordum resmen oda inliyor bağırıyordu. Erkeğim kocam sik diye bağırıyordu sonunda patladım içine. Gamze seni seviyorum ve çok istiyorum dedim. Sarıldı bende seni seviyorum aşkım dedi. Dinlendik kahvaltı yaptık. Çırılçıplak yatakta seviştik konuştuk. Karı koca hayatı yaşayacağımızı dışarıda benim istediğim gibi giyenecek, evde ise o istediği gibi giyenecekti.

Yılbaşı gecesi arkadaşlarımıza sevgili olduğumuzu açıklayacaktik. Gamzeyle gün boyu seviştik. Sonra alışveriş yaptık. Gamze bana şarap içmeyi öğretti şarap içiyorduk. Yılbaşı gecesi mekanda kutlamaya el ele gittik sevgili olduğumuzu herkese açıkladık herkes şaşırdı çünkü iki zıt kutuptuk. Yılbaşı gecesi eve geldiğimizde ikimizin kafası hafif güzeldi. Terasa çıktık soğuk havada sevişmeye başladık gamzeyi kucakladım sikmeye başladım. Boşalana kadar siktim içine patladım. İçeri geçtik fena üşüyorduk sevişerek ısıttık. Uyuduk sabah kahvaltı yaparken cihan ailene açıklarsan yada istersen birlikte yaşayalım ailem kabul edecektir dediğinde bilmiyorum düşüneyim yan yana dairelerdeyiz birlikte yaşıyoruz işte dediğim de öyle değil gerçekten birlikte yaşayalım seninle üniversite bitene kadar hayat paylaşmak senden birşeyler öğrenmek istiyorum dedi. Nasıl birşeyler öğrenmek dediğim de. Sizin oranın yaşamını merak ediyorum birlikte yaşayarak öğrenmek istiyorum dedi. İyi tamam bakalım dedim. Gamzeyi saatlerce siktim. Sömestr tatilinde abimle konuştum meseleyi. Dikkat et başına kalmasın ailemize uygun gelin değil onun dışında erkek adamsın hayatını yaşa dedi. Gamzeye abimle konuştum onayladı dedim. Biraz daha büyük ev aramaya başladık. Bulduk bir tane hem eşyalıydı hemde çok uyguna geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

beylikdüzü escort Gerçek Yaşanmış Ve Sizlerden Gelen Erotik Seks Hikayeleri, Sikiş Hikayeleri, Gay Hikayeleri, ve Diğer Hikayeler..Sitemize 21 Yaşından Küçüklerin girmeleri Yasaktır.

mersin escort

beylikdüzü escort

türbanlı porno

beylikdüzü escort

porno seyret

beylikduzu escort

avcılar escort

travesti porno

porno seyret

beylikdüzü escort

türbanlı porno

izmit escort

beylikdüzü escort bayan

ataköy escort

esenyurt escort

avcılar escort

beylikdüzü türbanlı escort