porno

Yemeyenin malını yerler

Hikayeme nereden başlayacağım bilmiyorum. 35 yaşındayim hiç evlenmedim psikologum. Liseden arkadaşım Engin aradı görüşmek istedi. Eşiyle problemler yasağını söyledi. Geldi konuştuk. Yatak odasındaki sorunlara kadar anlattı. Eşini de dinlemem gerektiğini söyleyince. Eşiyle de geldi eşi Yeşim 25 yaşında biraz şımarık büyütülmüş güzel kadındı. Bacak ve göğüs frikiği vermekten çekinmiyordu. Yeşim kocam yersiz hareket ediyor bazen hiç kıskanmaz bazen de havadan nem kapar diyerek başladı anlatmaya. Çalışmak istediğini ama izin çıkmadığını da anlattı. Yeşim resmen vücudunu sergiliyor Enginde tık yok ama kıskançlık huyunu da biliyorum. Engine yeşim bir ay yanımda çalışsın sende düşün dedim kabul etti. Yesime sekreterime yardımcı olacaksın. En önemli kuralimiz gülerek yüz ve şık giyim dedim. Ertesi günü yeşim geldi. Güzelliği ve enerjisiyle başkaydi. Çay ve kahveyi ondan istiyordum. Arada konuşuyorduk. Engin daha uysal ve olgun olduğunu söylüyordu. Bir ayın sonunda engini de çağırıp ikisiyle de konuştum. Engin benimle çalışmasının onun için de iyi olduğunu söyledi çalışmasına karışmayacagini söyledi. Yeşim peki giyim dedi Bahtiyar nasıl istiyorsa öyle giyin dedi. Ertesi günü yeşim işe geldiğinde mini etek üstüne gömlek giymişti seksiydi o gün sekreter izinliydi hastam azdı. Dış kapıyı kitleyip kahve yapıp gelmesini istedim. Kahve yapıp geldi karşısına oturdum. Engin seni hiç kıskanmiyor gelip böyle görse oda kahve ister oturur dedi. Engin de kişilik bozukluğu var sana psikolojik olarak zararı olur fiziksel zarar vereceğini sanmıyorum dedim ne kadar kızsa da el kaldırmaz sadece sesini yükseltir dedi. Saate baktım kimse gelmez istersen eve git dedim kalayım arada kahve yaparim dedi.

Kalktım kitap verdim boş durma oku o zaman dedim bacak bacak üstüne atıp okumaya başladı bende onu izliyordum farkına vardı gülümsedi bende güzel kadınsın arkadaşımın eşi de olsan gözü kayıyor insanın dedim teşekkür ederim sorun değil baksan bakmasan da kocam kafaya takarsa takar dedi gülümsedi. Daha cüretkar davranmaya başladı. Umarım birgün kendimi kaybetmem dedim oda bana bakarak cilveli şekilde umarım dedi. O günden sonra aramız iyi oldu sekreter erken çıkınca odama geliyor sohbet ediyorduk. Birgün engin geldi bana evlilik bana göre değil boşanmak istiyorum yesimi ikna et dedi şaşırdım kararından vazgeçirmeye çalıştım olmadı. Durumu yeşime anlattım kabul ederim ama şartlarım var birinci şartım ofise yakın ev alacak bana ikincisi de bana belirli miktar nafaka ödeyecek o şekilde anlaşmalı boşanırim dedi.

Akşam engine söyle dedim ertesi günü geldi artık bekar kadın sayılırım dedi bana cilve yapıyordu. Bir ay içinde anlaşmalı boşandılar. Yeşim evine davet etti. Evine gittiğimde çok seksiydi makyaj ve parfümü ayrı etkileyiciydi. Bahtiyar bey burası da sizin ev sayılır sayenizde aldım dedi sonra yemek masasına geçtik güzel yemekler yapmıştı. Bana sevgiliymiş gibi davranıyordu. Yemekten sonra iki kadeh şarap getirdi bu gece ikimizin olacak dedi dudağını vurduğu kadehi bana verdi içtik kucağıma oturdu sevişmeye başladık beni soydu bende onu soydum yatak odasına geçtik diz çöküp ağzına alıp sertleştirdi sonra yatağa uzandı bende ayağını omzuma alıp girmeye başladım önce yavaş yavaş girdim sonra tempoyu artırarak sikmeye devam ettim onda inliyor çırpınıyordu çıkarıp üstüne boşaldım yanına uzandım. Bana sarıldı engin çok istiyordu onu aldatayim boşanmak istemeseydi yinede seninle yatardim kafayı yemişti beni bu hala o getirdi dedi kalktı saçını toparlayıp artık senin metresinim dedi güldü. Böyle metrese can kurban dedim. Birlikte duşa girdik. Her yerini yaladım harika vücuda sahipti engin kıymetini bilmemisti. Duvara dayayıp sikmeye başladım sonra çıkarıp üstüne boşaldım temizlenip salona geçtik. Ofiste de ilişki istiyorum dedi. Hasta olmadığı zamanlar yaparız dedim. Sekreteri erken gönderip ofisin her yerinde sikiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir